O MARCE

Kosmetyki PMU

Historia Wielkiego Debiutu
Każda linergistka, każda kosmetolożka doskonale wie, że makijaż permanentny możemy oceniać dopiero po wygojeniu. Dopiero 6 tygodni po wykonaniu pracy przychodzi moment prawdy. I chociaż Kosmetyki PMU nie zastąpią wiedzy, talentu czy dobrych uwarunkowań wynikających z rodzaju skóry klientki to potrafią w PRECYZYJNY i UNIKATOWY sposób wzmocnić wszystkie te elementy.

WAŻNY ELEMENT

Kosmetyki PMU powstały z potrzeby odnalezienia narzędzia, które wspierałoby linergistkę, równocześnie pomagając klientce w codziennej pielęgnacji w ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu.
To znaczy, że Kosmetyki PMU to obok pigmentów, maszynki i igieł są czwartym i równie niezbędnym elementem całego procesu powstawania trwałego makijażu twarzy.
Makijaż permanentny w ciągu ostatnich 10 lat bardzo się zmienił, udoskonalił, owocując wieloma technikami wykonania. Zmieniły się pigmenty, trendy i oczekiwania klientek. Jednak dbałość o bezpieczeństwo zabiegu pozostała ta sama, tak, jak to, że makijaż permanentny oceniamy dopiero po wygojeniu.

Każdy niemal obszar twarzy może dziś zostać pokryty jakąś formą makijażu permanentnego. I do każdego z nich doskonale sprawdzą się Kosmetyki PMU.

O MARCE

Jak to działa?

Bez względu na to czy pigmentowane są usta, brwi, powieka, policzki lub nos (piegi lub konturowanie) mydełko Real Purity będzie w niepowtarzalny sposób czyścić i zarazem pielęgnować skórę. Dodatkowo UWAGA zostało dokładnie przebadane i jego składniki połączone w unikatową formułę, mogą być wykorzystywane nie tylko PRZED czy PO pigmentacji, ale także w TRAKCIE.

To oznacza, że pigmentując można śmiało przecierać powierzchnię skóry mydełkiem, które nie tylko usunie nadmiar barwnika, ale także wpłynie korzystnie na implementację pigmentu. Czyli dzięki prawidłowemu nawilżeniu lepiej go osadzi w skórze.

Używanie Real Purity podczas pigmentacji zmniejszy też uczucie podrażnienia i wysuszenia naskórka co bezpośrednio wypłynie na efekt końcowy.
Flagowym produktem Kosmetyków PMU jest masełko True Mirror. Stało się hitem jeszcze przed oficjalnym uruchomieniem sprzedaży.

Pokochałyście je za naturalne składniki i niezrównany blask jaki daje tuż po położeniu go na usta. Jeszcze na etapie powstawania True Mirror było z założenia innowacją w branży. Miało dawać bezpieczny efekt szkła na ustach i dokładnie tak się stało.

I w tym miejscu chcemy podkreślić słowo BEZPIECZNY.

Masełko True Mirror to trzy kluczowe oleje: z orzechów Makadamia, z Kokosów i Oliwek. Jest dedykowane dla wszystkich linergistek, które chcą pokazać efekt swojej pracy w olśniewającym a zarazem bezpiecznym blasku publikując zdjęcia w social mediach.

Ale…absolutnie nie tylko.

Masełko True Mirror doskonale się sprawdza jako kosmetyk, który polecacie klientce do domowego użytku i tu mamy wypróbowane dwa rozwiązania:

  • możecie dawać próbkę kosmetyku przełożoną do małego 5 ml pojemnika, który jak zawsze kupicie na ulubionym portalu sprzedażowym
  • albo zachęcacie do kupienia u Was, bo jeśli kupicie u nas co najmniej 25 sztuk cena spada o niemal 30%

Co jest w Kosmetykach PMU?

Kosmetyki PMU to prosty i naturalny skład na którym nam zależało najbardziej. True Mirror i Real Purity to … oleje. Tak, oleje specjalnie połączone i wybrane tak, żeby myły, nawilżały lub dawały blask.